njoftime me femra te kosoves sorted by
relevance

Admin30.08.2021

Njoftime

Deshioj te lidhem me nje person, vetem per qellime serioze.
Admin27.06.2021

Më pak femra të trafikuara në Kosovë

Zone Periferike Berati B Shiten 30 koshere bletesh ne gjendje shume te mire!!! Numrin tim e gjeni ne redaksi.
4709
Admin16.09.2021

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

djalin nuk e dua me mentalitet shqiptare.
9602
Admin20.08.2021

CHAT KOSOVAR

Le nr amcmj0t0jg per ate person qe gjen veten ne kete sms.
4108
Admin19.07.2021

PLLUMATE E KOSOVES 2020 DZNEKATE

Jam ne kerkim te nje personi te kompletuar, inxhinier mundesisht mosha 46-49 vjec, nga Tirana.
2302
Admin01.09.2021

Njoftime Per Lidhje Serioze

Chato me Kosovar nga gjermania, zvicra, austria dhe kosova.
18010
Admin21.09.2021

Arbanë Qeriqi

Po le numer tel ne gazete.
Admin22.09.2021

CHAT KOSOVAR

Jam Ina, beqare, nje vajze serioze, shume korrekte, me shkolle te larte.
75010
Admin06.09.2021

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

Deshiroj te formoj familjen time dhe kerkoj nje djale beqar per qellime serioze.
37010
Admin28.07.2021

Njoftime nga femrat…

Jam Sidorela nga Tirana, simpatike e kendshme dhe trup te bukur.
7806
Admin21.09.2021

CHAT KOSOVAR

jam 34 vjeqare shum e sinqert e bukur e sjellshme jam e ndane thmi skam kursin e gjuhes gjermane ekam te kryne jam e interesune me gjet fatin e jetes qe ka qellim Martesen dhe me kriju familje mosha e preferuar nga 34 deri 40 vjeqar te jet I sjellshum I sinqert besnik Perparsi kan meshkujt qe jetojn ne Zvicerr dhe gjermani pres oferta serioze :Shifra:Buki Jam 1 goce qe kam fituar llotarine amerikane dhe aktualisht jetoj ne amerike prej pak muash kerkoj 1 djale shqiptar 28-30 vj per bashkejetese ndoshta dhe martese por djali te jete ose me pasaporte te huaj te bashkimit europian ose te jete banues ne amerike sic jam une.
8108